Kilka słów

O nas

Witamy

Firma powstała w 2011 roku, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej kosmetyki. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak: kosmetyka twarzy, makijaż permanentny, depilacja laserowa oraz medycyna estetyczna, które świadczymy dla klientek z Lublina. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez specjalistę z zakresu kosmetologii, lek. med. Lechosława Budzyńskiego. Fachowość i dokładność wykonywanych prac to jedna z najważniejszych dewiz firmy. Dbamy o to, by zaoferować wszystkim naszym klientkom najwyższy standard usług. Chcemy odkrywać piękno drzemiące w każdej kobiecie.

Dzięki naszym zabiegom każda kobieta może rozkwitnąć i zadbać o młodą, piękną, pełną blasku skórę. Do przeprowadzania naszych zabiegów wykorzystujemy najnowsze urządzenia i najskuteczniejsze kosmetyki, które pozwalają osiągnąć spektakularny efekt. Za sprawą proponowanych zabiegów, odwiedzające nas Panie poczują się odprężone, zadbane i wypoczęte. Misją naszej firmy jest zapewnienie klientkom najwyższej jakości usług, w czym pomaga nam profesjonalne wyposażenie oraz specjalistyczne produkty przeznaczone do różnego typu zabiegów z zakresu kosmetyki. Lokalizacja w centrum Lublina gwarantuje dogodny dojazd z niemalże każdego punktu miasta.

Dzięki szerokiemu zakresowi usług z obszaru kosmetyki, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mieszkanek Lublina. Bez względu na to, czy celem Twojej wizyty będzie pełna kosmetyka twarzy czy jedynie regulacja brwi, dołożymy wszelkich starań byś poczuła się u nas jak w domu. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sposób dokładny i skrupulatny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda z naszych klientek jest inna; posiada inny rodzaj cery, inny stopień wrażliwości skóry. Z tego względu natężenie oraz częstotliwość proponowanych przez nas zabiegów z zakresu kosmetyki, dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb danej kobiety. W szerokiej ofercie świadczonych zabiegów znajdują się zarówno terapie dla cery młodej, trądzikowej, jak i dojrzałej. Doświadczenie w zakresie pielęgnacji oraz stylizacji paznokci, umożliwia nam wykonywanie różnych typów manicure i pedicure. Realizujemy usługi makijażu dziennego, wieczorowego, depilacji woskiem i wiele innych.

Jeśli więc szukają Panie najlepszego miejsca, w którym oferowane są profesjonalne usługi z zakresu kosmetyki, Kosmetyka MM w Lublinie na ulicy Peowiaków 6 stanie się obowiązkowym adresem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zapraszamy do naszego salonu